KRONO ORIGINAL

krono_original_mega_parket_bratislava 

Katalóg KRONO ORIGINAL  > > >   KATALÓG 2014                                                                   Vstúpte do ESHOPU  > > >

___________________________________________________________________________________________________

 

laminátové_parkety_krono_original_kronoflooring_plávajúca_podlaha_eshop_mega_parket

 

 

TYPY MONTÁŽE RÔZNYCH SPOJOV 

Spoj: 1clic2go                                                                                Spoj: 1clic2go detail

           

Spoj: Twinclic                                                                                          Spoj: Krono Extreme 

            

Nemecký výrobca parkiet KRONOFLOORING a značka KRONO ORIGINAL ® patrí vo svete laminátových parkiet k tomu najlepšiemu čo môže zákazník v Európe nájisť.

 

Laminátové podlahy sa nemusia obávať porovnania s ostatnými podlahovými krytinami – práve naopak: Technika výroby laminátových podláh silne napredovala a garantuje štýlovo istú kvalitu , ktorú je možné vidieť. Laminátová podlaha spája množstvo predností, ktoré Vám sotva môže ponúknuť iná podlahová krytina.

Ten, kto si uvedomí všetky prednosti laminátových podláh KRONO ORIGINAL ®, nebude si klásť otázky ako: Prečo laminátovú podlahu ? Ale s kľudným svedomím sa rozhodne pre odolnú a stálu podlahovú krytinu.

KRONOFLOORING ® je jeden z prvých výrobcov laminátových podláh. Vďaka tomuto časovému náskoku určuje trendy vo svete podláh a neustále príchadza s novými inováciami a patentamy, ktoré robia z laminátových parkiet podlahu na nerozoznanie od drevených parkiet. V ponuke spoločnosti MEGA Parket s.r.o. v Bratislave.

_________________________________________________________________________________________________________________

KRONO ORIGINAL ® laminátové podlahy vynikajú týmto vlastnosťami :

Parkety sú odolné proti mechanickému tlaku, nárazu a úderu. Odolnosť vďaka obzvlášť tvrdej a kvalitnej povrchovej úprave zabezpečuje dlhodobé užívanie podlahy.

Lokálne zaťaženie napr.: nábytok nepoškodí laminátové podlahy, za bežných podmienok nezostanú žiadne stopy na podlahe.

Laminátové podlahy KRONO ORIGINAL ® sú ťažko zápalné a spĺňajú bezpečnostné štandardy.

Nedochádza pôsobením slnečného žiarenia k zmene farieb a podlahy nevyblednú – podlahy sú svetlostále a odolné voči UV žiareniu

KRONO ORIGINAL ® podlahy tvorí z 90 % drevo ,ktoré pochádza z ekologického trvalo zalesneného hospodárstva.

Rýchla a jednoduchá inštalácia vďaka patentovaným spojom Twin Clic a 1clic2go .

Viacnásobné ,bezpečné a neobmedzené využitie produktu „klikového“ systému bez lepidla.

Podlahy neumožňujú uchovávanie prachu, vlasov a rôznych nečistôt, ktoré sa v interiéry môžu vyskytnúť.

Podlahové vykurovanie: - vhodné pre teplovodné podlahové vykurovanie

                                          - neodporúča sa používať na žiaden typ podlahového vykurovania

Životnosť v obytnom priestore 15 až 20 rokov pri bežnom zažažení.

Impregnovaná HDF nosná doska zabezpečuje najvyšší stupeň ochrany.

Perfektný a prirodzený vzhľad.

Vďaka perfektnej technike je možné vytvoriť „neviditeľné „ škáry , ktoré zabezpečujú ochranu proti vstupu vlhkosti a špine , presnosť lícovania a prirodzený vzhľad podlahy.

Veľmi obľúbené kolekcie parkiet sú napr.: Castello Classic, Kronofix Classic, Super Natural Narrow alebo Variostep Classic a kolekcie z úzkymi 

lamelami Variostep Narrow a Super Natural Narrow. Nové kolekcie pre rok 2014 s EXTRA dlhými lamelami Grand Vintage a Grand Vintage Next Gen s dĺžkou lamely až 2400mm s hrúbkou parkety 10mm.

Laminátové podlahy Krono Original® prebúdzajú v ľudoch inšpiráciu. Ako jedny z najlepších stále pracujeme na vývoji nových, inovatívnych produktoch a laminátových podlahách. Dokonale napodobnujeme textúru dreva a vynikajúco imitujeme kamenné povrchy. Máme koncept podlahových panelov s „neviditeľnými“ medzerami, ktoré v&zerajú akoby bol povrch bez spojov. Laminátové podlahy Krono Original® sa hodia všade.

krono_original_Super_natural_wide_body 

ČO JE LAMINÁT?

Prvá laminátová podlaha bola vyvinutá vo Švédsku v roku 1977, na trh sa ale dostala až v roku 1980. Tento, vtedy nový typ podlahovej krytiny sa veľmi rýchlo rozšíril aj do ostatných krajín Európy. Laminátové podlahy v prvých rokoch neboli síce vysoko kvalitné, ale vďaka pernamentnému rozvoju došlo koncom 80 – tych rokov k výraznemu pokroku v tejto oblasti.

Dnes patrí laminátová podlaha k najobľúbenejším podlahovým krytinám vo svete a firma Kronoflooring GmbH, Lampertswalde patrí medzi vedúcich výrobcov vo svete. Čo sa od 80 – tých rokov nezmenilo, je zloženie laminátovej podlahy. Štruktúru laminátu tvoria 3 vrstvy.

Najspodnejšiu vrstvu laminátu tvorí impregnovaná vrstva, ktorá na spodnej časti nosnej dosky zabraňuje vstupu vlhkosti a zvyšuje stabilitu nosnej dosky. Najhrubšiu, strednú vrstvu tvorí nosná doska.. Je zložená z drevo vlákien. Vrchnú, viditeľnú časť laminátu tvorí úžitková a dekorová vrstva, ktorá môže byť zložená z viacerých vrstiev v závislosti od spôsobu produkcie. Skladá sa zo špeciálnej živicovej celulózy robí podlahu odolnou a vzhľadovo atraktívnou .

V štruktúre sú zvlášť zjavné rozdiely medzi podlahami nižšej kvality a vysokohodnotnými podlahami Krono Original ®. To sa týka na jednej strane dizajnu : Kvalitná laminátová podlaha je príjemná na dotyk a má prirodzene pôsobiacu štruktúru.. Na druhej strane vysoko hodnotné kašírovanie vytvára ďalšie prednosti laminátu.

Z čoho sa skladá laminátová podlaha?

Laminát je v zásade zložený z viacerých vrstiev.

1, Vrchná vrstva je to úžitková a dekorová vrstva , podľa spôsobu produkcie ju tvorí jedna alebo viacero vrstiev. Úžitkovú vrstvu tvorí špeciálne vytvrdzovaná živica – celulóza, ktorá zabezpečuje odolný povrch podlahy. Dekorová vrstva vytvára atraktívny vzhľad podlahy.

2, Pod dekórom je samotná nosná doska, ktorá je zložená z drevnej vlákniny (HDF).

3, Na spodnej strane nosnej dosky je impregnovaná vrstva, ktorá zabezpečuje foremnú stabilitu nosnej dosky a zabraňuje vstupu vlhkosti do nosnej dosky.

Všetky tri vrstvy sú spojené pôsobením živice, teploty a tlaku. DPL - „Direct Pressure Laminate“.

Viac informácií o podlahách KRONO ORIGINAL nájdete tu: www.krono-original.com/sk

GALÉRIA DEKÓROV

KRONO_ORIGINAL_eshop_parkety_bratislava_1665  KRONO_ORIGINAL_eshop_parkety_bratislava_5161  KRONO_ORIGINAL_eshop_parkety_bratislava_5550  KRONO_ORIGINAL_eshop_parkety_bratislava_5551

KRONO_ORIGINAL_eshop_parkety_bratislava_5552  KRONO_ORIGINAL_eshop_parkety_bratislava_6952  KRONO_ORIGINAL_eshop_parkety_bratislava_720_1  KRONO_ORIGINAL_eshop_parkety_bratislava_7937

KRONO_ORIGINAL_eshop_parkety_bratislava_8222  KRONO_ORIGINAL_laminatove_parkety_8459  KRONO_ORIGINAL_laminatove_parkety_8464  KRONO_ORIGINAL_laminatove_parkety_8529

KRONO_ORIGINAL_mega_parket_plavajuca_podlaha_8731  KRONO_ORIGINAL_mega_parket_plavajuca_podlaha_8812  KRONO_ORIGINAL_mega_parket_plavajuca_podlaha_9742  KRONO_ORIGINAL_mega_parket_plavajuca_podlaha_8819

 

 

© 2015 MEGA Parket s.r.o.