MONTÁŽ PARKIET

montáž_parkiet_bratislava
MONTÁŽNIK ?                                                                
 
► Maliar, ktorý pred chvíľou maľoval miestnosť nie je montážnik parkiet. Takisto ako manažér, ktorý kosí trávnik nie je záhradník.
► Dajte Váš tovar za ktorý ste zaplatili často krát nemalú sumu do rúk odborníkom.
► Poznáte situáciu keď chcete reklamovať službu za ktorú ste zaplatili a nemáte žiaden doklad? Nedvíha Vám ,,montážnik,, telefón?
► Videli ste náradie ,,pána Majstra,, ktoré si už čo to pamätalo a bolo priam nebezpečné?
 
V našich montážnych skupinách nájdete odborníkov na laminátové parkety, drevené parkety, interiérové dvere, vinylové podlahy, PVC podlahy a terasy. Podľa typu a náročnosti zákazky Vám bude určená montážna skupina ktorá bude realizovať Vašu zákazku. 
 
Každá podlaha má svoje špecifické vlastnosti a preto sa nemôže pokladať rovnako. Či sa jedná o laminátové, alebo drevené parkety položené plávajúcim spôsobom, alebo celoplošným lepením pri drevených parketách. Pri nedodržaní pracovného postupu pokládky, alebo vynechaní čo i len jedného kroku počas montáže môže mať na podlahu veľmi negatívne účinky čo spôsobí skrátenie životnosti podlahy.
 
Správna a profesionálna pokládka tvorí až 80% životnosti podlahy. Pre plnohodnotné využitie Vašej novej podlahy, alebo dverí Vám radi parkety odborne namontujeme.
 
 
ČO PONÚKAME
 
LAMINÁTOVÉ PARKETY
Montujeme akékoľvek laminátové podlahy. Pokiaľ podlahu ešte nemáte radi Vám pomôžeme s výberom ideálnej podlahy pre Vaše potreby. Laminatové parkety montujeme plávajúcim spôsobom bez lepenia! Nová generácia spojov tzv. CLICK sa v súčastnosti používa už pri 90% laminátových podláh. Soklové lišty rovnako.
 
DREVENÉ PARKETY 
Drevené parkety montujeme buď plávajúcim spôsobom, alebo celoplošným lepením. Závisi od typu parkety a spoja. Celoplošne lepenie pri drevenej podlahe výrazne predlžuje životnosť podlahy. Tento spôsob pokladania podláh má viacero užívateľských výhod. Taktiež montujeme soklové lišty na rôzne spôsoby uchitení.
 
DVERE
Ineriérové dvere montujeme v akom koľvek prevedení od rôznych značiek. Posuvné po stene, posuvné do púzdra, protipožiarne dvere, klasické krídové dvere, zárubne, slepé zárubne...
Takisto zrezávanie dverí a montáž kovania. 
 
VINYL A PVC
Podlahy z PVC, alebo Vinylu montujeme buď plávajúco, alebo celoplošnym lepením špeciálnym lepidlom určeným na tento druh podláh. Pri plávajúcom spôsobe pokládky podláh sa používa neviditelný studený zvar.
Táto podlaha sa môže použiť aj na schodisko.
 
 
 
montáž_parkiet_mega_parket_1  montáž_parkiet_mega_parket_10  montáž_parkiet_mega_parket_11
montáž_parkiet_mega_parket_12  montáž_parkiet_mega_parket_2  montáž_parkiet_mega_parket_3
montáž_parkiet_mega_parket_4  montáž_parkiet_mega_parket_5  montáž_parkiet_mega_parket_6
montáž_parkiet_mega_parket_7  montáž_parkiet_mega_parket_8  montáž_parkiet_mega_parket_9
krono original bratislava-01  krono original eshop-01  montáž bratislava-01
Montáž parkiet bratislava-01  parkety bratislava-01  parkety montáž-01
 
 
 nový_banner_montáž_parkiet_krono_original_balterio_egger_alsafloor
© 2015 MEGA Parket s.r.o.