EGGER

Robustné, štýlové a jednoduché na údržbu. Laminátové podlahy EGGER sa vyznačují mnohými znakmy kvality.

Ako designové výrobky zvládajú laminátové podlahy tempo našej doby. Designéri tejto kolekcie pracujú podla súčasných trendov a vašim záľubám vyšli vstriec širokým výberom produktov. Laminátové podlahy EGGER sa vyznačujú nejen lákavým vzhľadom, ich povrch je veľmi kvalitne zpracovaný, ľahko se udržuje a je vhodný aj pre alergikov. 

Špeciálna kolekcia Aqua+

Laminátové podlahy aqua+ prinášajú vďaka svojim vlastnostiam optimálnym možnosťiam využitia v kuchyniach, kúpeľniach, vo vchodoch a chodbách. Laminátové podlahy sa rýchlo pokladajú a idú tiež ľahko demontovať. Pritom musia také niečo vydržať. Vďaka robustním povrchom sú odolné proti oderu, poškriabaniu a vlhkosti. Naše podlahy vyrábame v nemeckých závodoch v mestách Brilon a Wismar. Označenie „Made in Germany“ označuje vysokú kvalitu, certifikované procesy a udržateľnosť vývoja.

Laminátové podlahy sú výrobky, kde se používá priemyslové rezivo a odrezky certifikované PEFC. Neobsahujú ani PVC, ani zmekčovadlá a je možné ich kompletne recyklovať.

egger_plavajuca_podlaha    egger_eshop_parkety

Angažovanosť pre životné prostredie. Výrobky EGGER majú nejstaršiu a nejznámejšiu ekologickú značku na svete. Modrý anjel potvrdzuje angažovaný prístup k životnému prostrediu. Pre EGGER je dôležité ekologické lesné hospodárstvo. Na výrobu preto používáme iba drevo z udržitelného hospodárstva. To potvrzuje PEFC, popredný certifikačný systém Európy. EGGER ponúka podlahové dekóry v rôzných formátoch paluboviek, ktoré priestoru prepožičiavajú úplne iný nádych. Keď sa jedná o vzhľadoch dlaždic či vidiecky štýl - veľmi dlhé a široké lamely odpovedajú sučasnému štýlu zariaďovaní.

   formáty_parkiet_egger

 

ŠTRUKTÚRY PODLÁH EGGER

egger_autentic   egger_barrique

egger_ceramic   egger_grand_canyon

egger_natural_pore   egger_oiled

egger_rustic     egger_vintage

Nespočetné množstvo dekórov, odtieňov, textúr a farieb. Táto obrovská škála rôznych drevín zabezpečí že si určite dokáže vybrať každý zákazník. Parkety EGGER 2015 sú kvalitatívne porovnateľné v určitých ohľadoch s drevenou podlahou. Na prvý pohľad laminátovú podlahu EGGER 2015 od pravej drevenej nerozoznáte, no je cenovo výrazne výhodnejšia. Má dlhoročnú životnosť, je odolná a jej farba a odtieň sa nemení ani po dlhých rokoch.

Trendové parkety EGGER 2015 sledujú európske trendy a neustále sa pracuje na vývoji a vylepšení. Perfektne imitujú štruktúru dreva a na ich povrchu nieje vidieť spoje. Laminátové podlahy EGGER 2015 sa hodia do každého interiéru, vyzerajú honosne a vnášajú do priestoru život.

Kolekcie EGGER 2015

CLASSIC 31 8mm >>>   Formát Classic 31 zdôrazňuje vďaka množstvu dekórov perfektne zladené detaily a 

                                        pravý životný pocit v každej miestnosti. 

CLASSIC 32 8mm >>>   Kolekcia Classic 32 je ideálny pre bežné domáce použitie. Klasický formát dosky je vhodný do každého interiéru.

CLASSIC 33 11mm V4 >>>  Kolekcia Classic 33 je extrémne pevná a odolná parketa ktorá si ľahko poradí z každým interiérom.

AQUA+ CLASSIC 8mm V4 >>>  Podlaha AQUA+ je vhodná na mokré použitie, resp. chodba, kúpeľňa a pod.

AQUA+ KINGSIZE 8mm V4 >>>  Podlaha AQUA+ je vhodná na mokré použitie, resp. chodba, kúpeľňa vo väčšom netypickom formáte.

KINGSIZE 8mm V2 >>>   Kolekcia Kingsize s priznanou V2 špárou je atypický formát ktorý výborne vynikne v každom priestore.

LONG 9mm V4 >>>   Extra dlhé parkety z kolekcie Long vytvoria z Vašej podlahy umelecké dielo ktoré na seba bude pútať pozornosť.

LARGE 8mm V4 >>>   Široké dosky Large určite oslovia kreatívnych ľudí ktorí chcú mať doma niečo nevšedné.

MEDIUM 11mm V4 >>>  Hrubé lamely podlahy Egger Medium bezpochyby spevnia každú podlahu. Budete mať pocit drevenej podlahy.  

© 2015 MEGA Parket s.r.o.